Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wojtkówka - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Lesko(Wojtkówka + 20 km)

1 005 500 zł198 m² 5 078,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Nowoczesny, energooszczędny Dom z Rekuperacją i gwc w Malowniczej Okolicy Zbudowany z Pasją Blisko Natury i Udogodnień! Marzysz o życiu w harmonii z naturą, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Polańczyk

Polańczyk(Wojtkówka + 24 km)

750 000 zł91,30 m² 8 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom rekreacyjny w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim. Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom rekreacyjny, położony na działce o powierzchni 2,94ara, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Myczków

Myczków(Wojtkówka + 23 km)

1 799 777 zł339,30 m² 5 304,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Z wielką przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, usytuowaną tuż przy trasie 895, w gminie Solina, tuż przy malowniczej trasie małej pętli bieszczadzkiej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wańkowa

Wańkowa(Wojtkówka + 8 km)

3 399 000 zł100 m² 33 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży inwestycyjnej działki z domem zlokalizowanej przy wyciągu Bieszczad.ski Wańkowa. miejscowość Wańkowa powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Liszna

Liszna(Wojtkówka + 24 km)

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 128 m²

B iu ro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Lisznej, gmina Sanok. Dom: powierzchnia użytkowa 150m2 parter: wiatrołap, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Zadwórze

Zadwórze(Wojtkówka + 21 km)

2 999 000 zł270 m² 11 107,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:192 564 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stylu góralskim, wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w miejscowości Zadwórze, gmina Ustrzyki Dolne, powiat Bieszczadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Polańczyk

Polańczyk(Wojtkówka + 24 km)

290 000 zł752 m² 385,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:752 m²

Nieruchomość rekreacyjna z historią dawnej kolejki narciarskiej. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość drewniany dom dwukondygnacyjny o powierzchni zabudowy 63m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bóbrka

Bóbrka(Wojtkówka + 19 km)

1 079 000 zł111,40 m² 9 685,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:981 m²

Bóbrka, na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w pobliżu jeziora Świetna inwestycja - gotowy dobrze prosperujący biznes turystyczny Na sprzedaż urokliwy budynek z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Postołów

Postołów(Wojtkówka + 20 km)

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro delimart nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości o wyjątkowym potencjale historycznym i krajobrazowym, położonej w malowniczej miejscowości Postołów. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Polańczyk

Polańczyk(Wojtkówka + 24 km)

650 000 zł91,30 m² 7 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom rekreacyjny w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim. Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom rekreacyjny, położony na działce o powierzchni 2,32ara, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojtkówka

Wojtkówka,podkarpackie

315 000 zł105 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący